Společnost Waterlogic CZ s.r.o. si v souvislosti s epidemií koronaviru vyhrazuje právo prodloužit reakční dobu na servisní požadavky klientů. Firma dále upozorňuje, že provedení neurgentních servisních požadavků nemůže do odvolání garantovat.
Zavřít

Lux Aqua je nyní Waterlogic. Více informací.

 • Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Čistá voda bez omezení pro vaši firmu

  Bezlahvové výdejníky vody pro firmy od světové jedničky na trhu

  Výdejníky na zkoušku

  Naše výdejníky pramenité vody si můžete nejdříve vyzkoušet. Vždy nezávazně a zdarma!

  Výdejníky na zkoušku

  Naše výdejníky pramenité vody si můžete nejdříve vyzkoušet. Vždy nezávazně a zdarma!

  Zobrazit naše zásady ochrany osobních údajů

  nebo nám zavolejte

  +420 607 008 057

  Heureka
  Alza
  Mlékárna Kunín
  KBC
  Kiwi
  Oracle
  Dell
  Marriott
  Apple
  Univerzita
  Adida
  Axa

  Homepage

  Společnost Waterlogic CZ s.r.o. zahájila projekt pod registračním číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012576 pod názvem projektu Podnikové vzdělávání zaměstnanců společnosti Waterlogic CZ s.r.o. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí pracovníků. Vybraná skupina zaměstnanců se bude vzdělávat v následujících aktivitách: Měkké a manažerské dovednosti, Jazykové vzdělávání, Technické a jiné odborné vzdělávání. Projekt je spolufinancován Evropskou Unií přes Operační program Zaměstnanost.

  výdejníku vody

  Čistá a svěží voda v každé sklenici

  Užijte si v práci čistou vodu bez omezení s výdejníkem vody Waterlogic. Ať máte rádi studenou, horkou nebo perlivou, vaše voda bude na 99,9999% bez bakterií a virů díky jedinečnému a patentovanému procesu čištění UV zářením. Na trhu není žádný jiný výdejník vody, který by zaručil takovou úroveň zdraví ve sklenici vody.

  Výdejník vody Waterlogic bude připojen k vašemu stávajícímu vodovodnímu řádu, takže vám již nikdy voda nedojde a nebudete se muset spoléhat na objednávání barelů vody a čekat na rušivé dodávky, abyste zajistili všem zaměstnancům, kolegům nebo klientům pitný režim po celý den.

  Pít čistou vodu neomezeně a zároveň šetřit náklady, co jiného byste si mohli přát?

  Filtrace a prémiová služba

  Filtrace a prémiová služba

  Naši kvalifikovaní technici se postarají o vše, od bezplatného doručení, instalace, až po pravidelnou údržbu, aby vám ušetřili problémy a starosti.

  Více informací

  Úspory nákladů

  Úspory nákladů

  Ušetřete až 50% z ceny vody přechodem od tradičního výdejníku barelové vody k připojenému výdejníku vody. Proč platit dvakrát za vodu?

  Více informací

  Životní prostředí

  Životní prostředí

  Naše výdejníky vody byly speciálně navrženy tak, aby omezily svůj dopad na životní prostředí. Nejsou závislé na těžké výrobě plastů a všechny jsou vybaveny plynem R600.

  Více informací

  Výhody bez lahví

  Výhody bez lahví

  Úspora nákladů, pohodlí, snížená uhlíková stopa, to jsou mnohé výhody, které získáte přechodem z tradičního výdejníku na výdejník vody od Waterlogic.

  Více informací

  Najděte si ten správný výdejník vody pro vaše odvětví

  3 výdejníky vody

  Dopřejte si každý den opravdu čistou, přirozeně mineralizovanou a osvěžující vodu

  Výdejníky vody, někdy aquamaty na pitnou vodu či automaty na pitnou vodu distribuované společností Waterlogic, získaly mezinárodně uznávané certifikáty. Vše díky vícestupňové technologii filtrace. Proto jsou absolutní špičkou světového trhu s výdejníky na vodu, sodobary např. v USA, Francii, SRN jsou jedničkou na daném trhu.

  Voda z našeho automatu na vodu je nejen křišťálově čistá bez bakterií a chemických látek, ale můžete si zvolit mezi chlazenou, pokojovou, teplou a horkou, ale i perlivou

  Top