DŮLEŽITÁ INFORMACE: Waterlogic se stává od 15. února 2024 oficiálně Culligan Water Czech s.r.o. Více informací naleznete zde.
 • Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  5 skrytých nákladů u barelových výdejníků

  Zveřejnil ,
  5 skrytých nákladů u barelových výdejníků

  Při výběru výdejníku vody pro vaši firmu není vždy jasné, jaký systém bude nejlépe vyhovovat do vaší kanceláře. Můžete upřednostňovat dodávku balené vody před bezbarelovým výdejníkem, ale zde existují skryté náklady, kvůli kterým bude tato možnost méně atraktivní.

  Náklady mohou zahrnovat hodiny strávené organizováním a kontrolou nad dodávkami, bezpečnostní riziko pohybu neznámých lidí ve vaší kanceláři, nepravidelná spotřeba znamenající těžko předvídatelné měsíční náklady, omezený prostor pro uložení barelů a dokonce i hrozbu absencí nebo pojistných nároků souvisejících se zraněními při manipulaci s barely vody.

  Pití dostatečného množství tekutin pomáhá zlepšit koncentraci a stabilizovat vaši náladu, takže je jistě nepochybně výhodné, pokud máte v práci výdejník vody. Jen si dejte pozor na skryté náklady u barelových výdejníků.

  Viditelné náklady versus skryté náklady

  Pokud si pronajmete nebo koupíte barelový výdejník, budou zde existovat viditelné náklady, které zahrnují výdejník, dodávku vody a poplatky za doručení. V závislosti na zvoleném systému však mohou existovat také skryté náklady, které je těžší rozpoznat. Ať už se jedná o ztracený čas zařizováním dodávek, o prostory pro skladování barelů nebo o dodatečné náklady na placení za balenou vodu, skryté náklady mohou mít i dramatický dopad na vaše další výdaje a mohou převážit výhody instalace takového typu výdejníku.

  Pět skrytých nákladů výdejníku balené vody

  1. Náklady na zajištění a dohled nad dodávkami

  Pokud máte barelový výdejník, budete potřebovat zaměstnance, který bude spravovat vaše zásobování vodou. Musí sledovat, kolik barelů ještě zbývá, a pak odhadnout, kolik objednat v další dodávce. Vaši zaměstnanci vypijí vždy jiné množství v závislosti na ročním období, takže je obtížné předpovědět, kolik vaše firma za vodu utratí, což způsobí neočekávané náklady. Další čas se ztrácí koordinací objednávek, úhradou faktur, řešením jakýchkoliv omylů a tak pořád dokola. Při průměrné hodinové sazbě pro správce kanceláře by tento úkol mohl stát 50 dolarů týdně; což dělá 2 500 dolarů ročně. Rozhodněte se pro dodávku z vodovodního řádu a ušetřené hodiny využijte pro užitečnější práci. Waterlogic nabízí fixní měsíční pronájem s plánovanou údržbou, takže už nikdy nepocítíte sezónní nárůst vašich výdajů.

  2. Náklady na bezpečnostní riziko

  Každá firma uchovává citlivé informace a raději drží před neznámými návštěvníky zavřené dveře. Barelový výdejník znamená, že musíte vpustit do kanceláře toho, kdo vám barely přivezl, čímž uvedete vaši firmu i zaměstnance do zbytečného rizika, že na pracovišti budete mít neznámého člověka. Vyškolení technici společnosti Waterlogic instalují výdejníky přímo na váš vodovod, což zajistí, že budete mít neomezený přísun vychlazené a čisté čerstvé vody. Již žádné další přerušení práce, ani riziko, že dveře zůstanou po dodávce otevřené.

  3. Ztrácíte cenný prostor

  Za kancelářské prostory zaplatíte vysokou cenu. Je to cenná komodita a stává se ještě nákladnější kvůli ukládání plastových barelů, jelikož musíte uložit jak prázdné, tak plné nádoby. Jen ukládat plast může stát zhruba 4 000 až 14 000 dolarů za rok.

  Pokud byste mohli uvolnit prostor pro zaměstnance, měli byste zdroj, který generuje příjem, na rozdíl od plastu, který představuje náklady. Výdejníky Waterlogic vyžadují velmi malý prostor, což maximalizuje návratnost pronájmu vaší kanceláře.

  4. Zranění na pracovišti stojí firmy tisíce

  Pokaždé, když je barel prázdný, zaměstnanec musí tento barel vyjmout a následně zvednout těžký, naplněný barel, aby ho vyměnil. Při nesprávné manipulaci může zaměstnanci hrozit vážné zranění; další nebezpečí na pracovišti představuje například uklouznutí po vylité vodě na podlaze; dokonce i uskladněním prázdných barelů riskujete, že o ně lidé zakopnou.

  Americké ministerstvo práce odhaduje, že americké podniky platí v přímých i nepřímých nákladech na pracovní úrazy téměř 1 miliardu dolarů týdně. Použijte https://www.waterlogic.cz/proc-si-vybrat-waterlogic/bezbarelový výdejník Waterlogic a vyvarujete se tak rizika tohoto nebezpečí.

  5. Dodávka kontaminované pitné vody bude stát ještě více

  A také existuje riziko dodávky kontaminované vody, která způsobuje onemocnění na pracovišti. Barelové výdejníky vody mohou být hnízdištěm pro bakterie, které obsahují jeden kmen známý jako Bacillus: tyčkovité aerobní bakterie, kterým se daří v exponovaných prostorech. Když zaměstnanci používají dávkovač, riskují kontakt s patogenem, což může způsobit onemocnění jako například průjem, nevolnost a zvracení. Zatímco nemoci stojí americké firmy 84 miliard dolarů ztracené produktivity ročně, u Waterlogic existuje jediný výdaj dostupný pro všechny kanceláře.

  Výdejníky Waterlogic používají vodní filtr na bázi uhlíku a technologii Firewall založenou na UV záření, což chrání váš zdroj vody před choroboplodnými patogeny, nečistotami a chlórem. Povrch výdejníku rovněž obsahuje technologii BioCote®: stříbrná přísada s antimikrobiálními vlastnostmi, která zabraňuje růstu mikroorganismů tím, že okamžitě neutralizuje bakterie.

  Učiňte správné rozhodnutí výběrem instalovaného výdejníku

  Skryté náklady na barelové výdejníky by mohly způsobit hodně nepříjemných situací na pracovišti. Waterlogic bojuje za prémiové výdejníky, které využívají nejmodernější technologie jak pro zmírnění rizik, tak pro zvýšení efektivity práce zaměstnanců.

  S bezbarelovým výdejníkem Waterlogic se vyhnete nákladům na doručení, ušetříte místo, udržíte svou kancelář v bezpečí a pracovní sílu zdravou.

  3 Waterlogic Water Coolers
  Kontaktujte odborníka Waterlogic, který vám poradí nejvhodnější řešení pro váš podnik.