DŮLEŽITÁ INFORMACE: Waterlogic se stává od 15. února 2024 oficiálně Culligan Water Czech s.r.o. Více informací naleznete zde.
 • Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Bezbarelové výdejníky vody

  Zveřejnil ,
  Bezbarelové výdejníky vody

  Automat na vodu, neoddělitelná součást kanceláří.

  Strategické místo, kde můžete s kolegy prodebatovat včerejší hokejový zápas, uklidnit se po nepříjemném telefonátu od klienta nebo se jen občerstvit před dlouhým meetinkem. Zároveň je to také místo, kde probíhá tichá psychologická válka. Obzvláště tedy pokud se ve vaší kanceláři používá starý typ výdejníků na vodu, těch barelových.

  Výdejník barelové vody má totiž tu nepříjemnou vlastnost, že barel musí být po vyprázdnění vyměněn. Nejčastěji se tyto barely prodávají ve velikosti 18,9 litrů. To znamená bezmála 20 kilogramů. To už je váha. Proto je obvyklé, že po vyprázdnění barelu bývá automat na vodu nějaký čas opomíjen. Všichni se mu vyhýbají obloukem, dokud to nějaký hrdina nevezme na sebe a barel nevymění. Často řešení problému uspíší přítomnost pohlednějších kolegyň, to je silný motivační prvek. To se pak zástupci mužského pokolení mohou přetrhnout, aby demonstrovali svoji sílu a smysl pro zodpovědnost.

  Bezbarelové výdejníky vody

  Nicméně je třeba zmínit, že dnes již existují i jiné výdejníky pitné vody. Barely nepotřebují, protože jsou přímo připojeny na vodovodní řád. Jejich využití v kancelářích má mnoho výhod a nejde jen o eliminaci zmíněných psychologických kancelářských válek.

  Bezbarelové výdejníky vody jsou z dlouhodobého hlediska levnější variantou. Jejich instalací už nemusíte řešit složité počty, kolik barelů nakoupit na letní období, kdy je spotřeba vody v kanceláři logicky větší, a kolik v zimě. Také se nemusíte zabývat otravnými administrativními úkony se skladováním barelů.

  Navíc s těmito automaty vaši zaměstnanci získávají šanci razantně zlepšit pitný režim. Stoprocentně filtrovaná voda s bublinkami nebo bez je zdravější než ta z barelů. Máte jistotu, že tato voda je dokonale oproštěna od všech nežádoucích bakterií nebo chemikálií, protože ty se do vody mohou dostat mimojiné i z plastového obalu. Obzvlášť pokud v něm voda byla skladována delší dobu. Viz. obrázky níže: Pitná voda v barelech o pokojové teplotě, chlazená a sycená (obrázek vlevo) a ta samá voda z našich výdejníků vody a po Firewallu®(obrázek vpravo).

  A co je snad nejsilnější argument (zvláště pokud jste ekologicky uvědomělí), výdejníky pramenité vodynepoužívající plastové barely jsou přívětivější vůči životnímu prostředí. To totiž trpí nadměrnou produkcí plastových obalů. Čím méně jich budeme v každodenním životě spotřebovávat, tím lépe.

  Pokud vás nepřesvědčil ani tento argument, tak snad ještě jeden! Bezbarelový nápojový automat na vodu je nesrovnatelně hezčí než jeho starší barelový kolega. Jsou to přístroje se stylovým designem, které budou dobře vypadat v každé kanceláři.

  Přesvědčte se o tom sami a vyzkoušejte naše výdejníky vody zcela zdarma a nezávazně.

  Firewall

  Firewall