• Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Co se stane, když budete pít 30 dní jen vodu?

  Zveřejnil ,
  Co se stane, když budete pít 30 dní jen vodu?

  Budete vypadat mladší a štíhlejší!

  Na kolik fandíte bláznivým výzvám? Máme pro vás jednu, která rozhodně není pro slabé povahy. Ale přesto stojí za to.

  Totiž, přimět se udělat něco jednorázově šíleného je vlastně jednoduché. Skočíte s padákem, zazpíváte před přáteli píseň na karaoke, vyrazíte na extrémní dálkový pochod nebo si řeknete šéfovi o zvýšení platu. Motivuje vás aspoň to, že je to vzrušující a že to budete mít rychle za sebou. Ale co je vzrušujícího na tom pít pouze vodu? A ještě tak dlouhou dobu, jako je jeden měsíc?

  Jenže tato výzva není jednou z těch, při níž jen něco sami sobě (nebo někomu jinému) dokazujete. Je to totiž dárek pro váš organismus, který si zaslouží být za celé roky vzorné služby nějak odměněn.

  Voda je ten nejčistší a nejzdravější zdroj tekutin, jaký existuje. Hraje důležitou roli při trávení jídla a absorpci živin. Vodou pomáháte odstranit z těla všechny odpadní látky. Mnohé se do těla dostávají právě tím, že pijete tekutiny s nežádoucími příměsmi.

  Jestliže zkusíte pít každý den pouze vodu – a to v minimálním množství tři litry denně – budete s úžasem sledovat, jak rychle při takovém režimu organismus pookřeje. Pokud netrpíte nemocí jater nebo ledvin, voda vám napomůže v regeneraci a redukčních programech a dokonce také při shazování kil a udržení váhy. Je to tak! Tolik se mluví o správném jídelníčku při dietě, ale ve skutečnosti svou roli hraje i pitný režim. Ve skutečnosti si nemusíte jídla upírat, stačí volit zdravější potraviny a zapíjet je jen vodou. 30 dní s vodou stačí k tomu, aby tělo odvedlo toxiny a odpady z životně důležitých orgánů a posléze se zaměřilo na břišní tuk.

  Voda je ten nejčistší a nejzdravější zdroj tekutin, jaký existuje

  Nelekněte se – nejdříve váha stoupne, protože tělo vyžaduje reakční dobu, aby si zvyklo na nový režim. Pak voda začne účinkovat. Vymyje tělesné orgány a sama zafunguje jako brzda konzumace potravy a snížení pocitu hladu.

  A teď přijde to nejlepší. Nejen že zeštíhlíte, ale navíc opticky omládnete! Pitná voda totiž zpomaluje proces stárnutí pokožky, protože v ní pomáhá udržet vláhu. Pokožka je pak vlhká, měkčí, hladší, pružnější – a bez vrásek. Stejně tak účinkuje i na svalovou tkáň.

  Voda dále bude mít pozitivní účinky na imunitu, činnost srdce a dokonce také mozku.

  Zkuste tuto 30-denní výzvu s LUX Aqua. Výdejníky vody LUX Aqua vám poskytnou tu nejčistší a nejzdravější vodu potřebnou k obnově vašeho organizmu. Zkuste například v kanceláři nahradit tradiční kávu právě sklenicí vody. Zvyknout si na tento režim dá zabrat, ale po 30 dnech změny pocítíte nejen vy, ale i vaše okolí.

  Jsme specialisté na pitný režim a s výzvou Vám pomůžeme – VYZKOUŠEJTE NÁS ZDARMA.