• Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Malá změna životních návyků má za následek velké věci

  Zveřejnil ,
  Malá změna životních návyků má za následek velké věci

  Dnes čtyřiačtyřicetiletá Sarah Smith ze Spojeného království, matka dvou dcer, zaujala svět zajímavým příběhem. Na jeho počátku byla velká bolest hlavy, vrásky na obličeji a skvrny na kůži. Dlouhou dobu žena přisuzovala tyto příznaky velkému přepracování a nehodlala se jimi zaobírat. Ale nakonec se rozhodla zajít za neurologem.

  Když se podívám na sebe na fotografii z té doby,“ vypráví Sarah, „musím přiznat, že nevypadám na 42, ale spíše na 52. Moje dcery Alice a Betty dokonce tvrdí, že vypadám jako stoletá stařenka.

  Doktor položil Sarah jednoduchou otázku: „Kolik vody denně vypijete?“ Udivená Sarah začala přemýšlet… „Mohla jsem mít tak jeden šálek čaje k snídani, dále pak jednu sklenici vody na oběd a jednu k večeři. To celé nedá ani litr denně. Nezdálo se mi, že by to byl nějaký problém, ale očividně bylo.

  Doktor Sarah doporučil konzumaci pitné vody výrazně zvýšit. A Sarah se rozhodla, že nebude troškařit. Tři litry vody denně – a nic jiného! Výsledky se dostavily záhy.

  Za pouhé čtyři týdny, 28 dní, byly změny vidět i cítit. Ostatně, Sarah to dokládá na velmi výmluvných fotografiích: kůže je hladší a zdravější. Kruhy pod očima zcela zmizely, vrásky také. Rovněž bolesti hlavy jsou ty tam. A to není vše. „Cítím se štíhlejší a v lepší kondici, což je úžasné, protože doopravdy jediná věc, kterou jsem změnila, je množství vody, kterou vypiji. Teď už si dopřeji i večírky s alkoholem, ale tři litry vody denně nadále zůstává něčím, co si každý den plním a co budu nadále dělat, ať se stane cokoli. Toto bych doporučila každé ženě,“ říká Sarah, o které i její manžel a přátelé tvrdí, že vypadá přinejmenším o deset let mladší.

  Může to znít přitažené za vlasy, ale opravdu to tak funguje. Pitná voda je klíčový element, který určuje funkci a kondici našeho organismu. Vyzkoušet to můžete sami!

  Doporučujeme křišťálově čistou vodu, kterou vám nabídnou naše aquamaty na pitnou vodu Waterlogic. Nápojový automat na vodu totiž dokáže efektivně přefiltrovat vodu z vodovodní sítě tak, aby v ní nezůstaly žádné škodlivé látky a vaše tělo tím získá přesně to, co potřebuje – a nic navíc.