• Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Méně zbytečných procesů, více pozornosti pro váš core business. Díky výdejníkům vody POU

  Zveřejnil ,
  Méně zbytečných procesů, více pozornosti pro váš core business. Díky výdejníkům vody POU

  Jak se ve světě moderního byznysu poznají úspěšné společnosti od těch neúspěšných? Faktorů je samozřejmě spousta, ale uveďme si jeden méně zjevný: úspěšný podnik je ten, kde co nejvíce zaměstnanců věnuje co nejvíce svého pracovního času řešení problémů s přímou souvislostí s „core businessem“.

  Skutečnost je taková, že ne všichni zaměstnanci jsou plně zaneprázdnění řešením klíčových úkolů. A nemusí to být přitom jejich vina.

  Každodenní chod kanceláře, to jsou stovky malých procesů, více či méně propojených. Jejich vykonavatelé k nim často přistupují rutinérsky a tak se stane, že se některý pracovní úkon odvíjí zcela zbytečně, aniž by to došlo jak samotné osobě odpovědné za daný „task“, tak i jejímu vedení. Kvalitní pracovník (nemusí to vůbec být manažer nebo teamleader) dokáže takovéto procesy identifikovat a navrhnout jednodušší řešení.

  Typickou ukázkou jsou automaty na barelovou pitnou vodu. Na pohled nevinná součást inventáře vybavení kanceláře. S jeho údržbou se ale pojí velké množství práce: plánování dodávek barelů vody, placení faktur, skladování nových i použitých barelů, řešení odstranění prázdných nádob... všechny tyto drobné úkony každý měsíc spotřebují nemálo člověkohodin.

  A přitom zbytečně. Moderní a úspěšné firmy už dávno sázejí na výdejníky vody POU (point of use), tedy takové, jaké nabízí firma Waterlogic. Kromě bezproblémové instalace výdejníku a jeho napojení na existující vodovodní síť není s tímto výrobkem zapotřebí v podstatě žádná další údržba. Váš podnik nejen ušetří až 70% nákladů na pitnou vodu a prostory nutné pro skladování barelové vody, ale také spoustu času vašich pracovníků, kteří se mohou věnovat důležitějším úkonům.

  Zařaďte se i vy mezi úspěšné díky Waterlogic. Přejděte na bezbarelové nápojové automaty na vodu.