DŮLEŽITÁ INFORMACE: Waterlogic se stává od 15. února 2024 oficiálně Culligan Water Czech s.r.o. Více informací naleznete zde.
 • Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Výdejníky vody POU

  Zveřejnil ,
  Výdejníky vody POU

  Jak se ve světě moderního byznysu poznají úspěšné společnosti od těch neúspěšných? Faktorů je samozřejmě spousta, ale uveďme si jeden méně zjevný: úspěšný podnik je ten, kde co nejvíce zaměstnanců věnuje co nejvíce svého pracovního času řešení problémů s přímou souvislostí s „core businessem“.

  Skutečnost je taková, že ne všichni zaměstnanci jsou plně zaneprázdnění řešením klíčových úkolů. A nemusí to být přitom jejich vina.

  Každodenní chod kanceláře, to jsou stovky malých procesů, více či méně propojených. Jejich vykonavatelé k nim často přistupují rutinérsky a tak se stane, že se některý pracovní úkon odvíjí zcela zbytečně, aniž by to došlo jak samotné osobě odpovědné za daný „task“, tak i jejímu vedení. Kvalitní pracovník (nemusí to vůbec být manažer nebo teamleader) dokáže takovéto procesy identifikovat a navrhnout jednodušší řešení.

  Typickou ukázkou jsou automaty na barelovou pitnou vodu. Na pohled nevinná součást inventáře vybavení kanceláře. S jeho údržbou se ale pojí velké množství práce: plánování dodávek barelů vody, placení faktur, skladování nových i použitých barelů, řešení odstranění prázdných nádob... všechny tyto drobné úkony každý měsíc spotřebují nemálo člověkohodin.

  A přitom zbytečně. Moderní a úspěšné firmy už dávno sázejí na výdejníky vody POU (point of use), tedy takové, jaké nabízí firma Waterlogic. Kromě bezproblémové instalace výdejníku a jeho napojení na existující vodovodní síť není s tímto výrobkem zapotřebí v podstatě žádná další údržba. Váš podnik nejen ušetří až 70% nákladů na pitnou vodu a prostory nutné pro skladování barelové vody, ale také spoustu času vašich pracovníků, kteří se mohou věnovat důležitějším úkonům.

  Zařaďte se i vy mezi úspěšné díky Waterlogic. Přejděte na bezbarelové nápojové automaty na vodu.