DŮLEŽITÁ INFORMACE: Waterlogic se stává od 15. února 2024 oficiálně Culligan Water Czech s.r.o. Více informací naleznete zde.
 • Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Mezinárodní úspěch společnosti Waterlogic

  Zveřejnil ,
  Mezinárodní úspěch společnosti Waterlogic

  Crosswater Filtration, Smart Water, The Cooler Company, Elite Water & Coffee. To jsou názvy několika významných amerických společností, které oznámily v posledních měsících spojení se společností Waterlogic.

  Tyto americké akvizice nedemonstrují pouze posílení role Waterlogic na americkém trhu, ale i to, že cesta, kterou firma Waterlogic nakročila, má smysl. Ve Waterlogic jsme přesvědčeni, že má smysl vyrábět ekologické bezbarelové výdejníky využívající pitnou vodu z lokálních zdrojů. O správnosti této myšlenky jsou přesvědčeny tisíce spotřebitelů i podniků v oblasti ubytovacích služeb a pohostinství. A jejich počet nadále roste.

  Rovněž je příjemným zjištěním to, jak dobře tento přístup přijímají konzumenti ve Spojených státech amerických, tedy zemi, kde je tradičně velká spotřeba balených nealkoholických nápojů.

  Tyto akvizice mají ale ještě další smysl. Společnosti, které se přidávají k Waterlogicu, předávají tímto krokem firmě část svého know-how. Firma Waterlogic tak může nadále rozšiřovat nabídku svých služeb a zvyšovat jejich kvalitu. A to platí nejen v měřítku amerického, ale celosvětového trhu.

  Pojďme si v krátkosti akvizice společnosti Waterlogic představit:

  Crosswater Filtration je lídr na poli výroby a distribuce bezbarelových výdejníků ve státě Georgia. Kromě toho firma vyrábí také přístroje na led a automaty na kávu.

  Smart Water je společnost s tradicí od roku 2002. Vyrábí a vyvíjí designové aquamaty bez barelů ve státě New Jersey.

  The Cooler Company také vyrábí bezbarelové výdejníky na vodu značek Natural Choice a Wellsys v nevadském Renu.

  Elite Water & Coffee se zaměřuje na automaty na pitnou vodu, na led a na kávu ve státě Mississippi.