• Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Plýtvejte méně vody s instalovaným výdejníkem vody.

  Zveřejnil ,
  Plýtvejte méně vody s instalovaným výdejníkem vody.

  Pokud chcete cenově dostupnou a neomezenou dodávku filtrované vody na vašem pracovišti, je bezbarelový výdejník vody ideální volbou. Nejenže bezbarelový výdejník vody zaručuje čerstvou a čistou vodu k hydrataci vašeho týmu, ale může odstranit i zbytečné rozptylování a zvýšit tak efektivitu práce.

  Například integrovaný bezbarelový výdejník vody eliminuje časově náročné úkoly, jako je plánování dodávky vody, vyúčtování faktur, ale i skladování a přemisťování plastových barelů. S integrovanou dodávkou navíc učiníte trvalou volbu a vyhnete se tak shromažďování a dodávce velkých plastových barelů s vodou, čímž se sníží uhlíková stopa vaší firmy.

  Plýtvejte méně vody s instalovaným výdejníkem vody.

  4 výhody bezbarelového výdejníku vody na pracovišti

  Pokud se rozhodnete pro výdejník barelové vody, musí jeden zaměstnanec plánovat dodávky, shromažďovat a přemisťovat barely, zpracovávat faktury, ale i předpovídat, kolik vody bude třeba objednávat každý měsíc. Každá činnost znamená rozptýlení. Dokonce i krátké přerušení může zdvojnásobit chybovost zaměstnance.

  Stručně řečeno, je důležité, aby se váš tým zaměřil na svou práci.

  Výdejník vody Waterlogic je napojen na vodovodní systém vaší kanceláře, což znamená jednorázovou instalaci a žádné opakované rozptylování. Váš tým toho může v práci více dosáhnout, zatímco vy můžete ušetřit až 70% svých nákladů za využití vašeho stávajícího vodovodního řádu místo toho, aby vám byla voda dodávána v barelech. Nebo ještě lépe, můžete podniknout kroky směřující k tomu, abyste se vyhnuli plastům a snížíte tak množství odpadu.

  1. Ušetříte čas a můžete se soustředit na pracovní úkoly

  Pokud používáte barelovou vodou, musíte zajistit jak dodávku plných barelů, tak i sběr prázdných obalů, spolu s nalezením prostoru pro jejich uložení.

  Pokud zvolíte bezbarelový výdejník vody, můžete se zbavit plastových barelů z vašeho pracovního prostoru, a ušetříte tak až 3 500 dolarů za roční náklady na likvidaci odpadů. Nebo ještě lépe, nebudete ztrácet čas organizováním dodávek a můžete se tak soustředit na vaši práci, což by mohlo zvýšit vaši produktivitu o 40%.

  2. Více prostoru

  Barely s vodou jsou velké, pronájem kanceláře je drahý: na základě předpokladu, že barely jsou skladovány ve standardním stojanu po třech, což zabere 1,55 čtverečních stop prostoru a na základě průměrných nákladů na kancelářské prostory 23,23 dolarů za čtvereční stopu, to znamená, že využití jednoho 3 řadového regálu stojí 36 USD měsíčně (23,23 x 1,55), za rok to dělá 432 USD a 6 barelů využije prostory v hodnotě 864 USD za rok. Horší je, že prázdné barely na vodu znamenají potenciální nebezpečí klopýtnutí s poraněním na pracovišti, které stojí americké firmy nemalé výdaje (více než 1 miliardu dolarů týdně).

  Volně stojící výdejník odstraňuje nebezpečí a uvolňuje prostor, což vám umožní přidat další pracovní stoly, tiskárnu nebo vytvořit místo pro váš tým k relaxaci: dobře navržená kancelář může zvýšit produktivitu až o 20%.

  3. Zelená pověření posílí vaši pověst

  Malá vozidla, jako jsou dodávky s vodou, přispívají každoročně 17% celkových emisí skleníkových plynů v USA. Bezbarelové výdejníky vody nejenže eliminují potřebu shromažďování a dodávání balené vody, což znamená méně nákladních vozidel na silnici, ale také snižují závislost na plastech. Když vezmete v úvahu, že každý kilogram vyrobeného plastu vytvoří šest kilogramů oxidu uhličitého, můžete redukovat používané množství a pomáhat tak snižovat dopad na životní prostředí. Vzhledem k tomu, že 87% spotřebitelů upřednostňuje nákup od výrobců, kteří tento problém řeší, tím nejen zlepší svědomitost vaší kanceláře, ale přizpůsobí vaše hodnoty hodnotám vašich zákazníků.

  4. Přestaňte házet peníze do kanálu

  Při průměrném užívání 12 000 galonů měsíčně zaplatí Američané mezi 50 - 135 USD za vodu, jak je znázorněno na obrázku níže.

  Pokud již za tuto výsadu platíte, proč přidávat další dodávku balené vody k vašim výdajům? Navíc, jak se během letních měsíců otepluje počasí, vaši zaměstnanci budou pít více - což by mohlo způsobit náhlý nárůst neočekávaných nákladů.

  V kanceláři se 150 zaměstnanci můžete ušetřit až 855 dolarů měsíčně přechodem na instalovaný výdejník Waterlogic, čímž uvolníte peníze na investice do nového hardwaru, modernizovaného vybavení nebo ušetřené peníze mohou být použity na team building vaší kanceláře. Waterlogic pronajímá výdejníky vody za pevnou cenu, bez ohledu na poptávku a dvouletý plán údržby a zaručuje, že si nebude účtovat žádné další náhodné poplatky.

  Plýtvejte méně vody s instalovaným výdejníkem vody.

  Pracujte více, plýtvejte méně je výhra pro všechny

  Přechodem na bezbarelový výdejník vody můžete zvýšit produktivitu na pracovišti tím, že se nebudete rozptylovat dodávkami balené vody. Vyhnete se režijním nákladům za dodávky a shromažďování, eliminujete rizika skladování lahví a uvolníte cenné kancelářské prostory pro lepší využití než skladování.

  Bezbarelové výdejníky vody Waterlogic mají také reputaci Eco-friendly. Tyto ekologicky šetrné výdejníky vody jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, šetří energii, palivo a čas tím, že eliminují přepravu, skladování a likvidaci lahví a mají tak pozitivní vliv na životní prostředí a pomáhají snižovat uhlíkové emise vaší firmy o 72%.