• Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Zvolte správný výdejník vody pro vaši firmu

  Zveřejnil ,
  Zvolte správný výdejník vody pro vaši firmu

  K moderním firmám patří i odpovídající moderní vybavení. Není to jen kancelářský nábytek, vybavení mítinkových místností či počítače pro zaměstnance, pamatovat se musí i na zdánlivou maličkost, jako je nápojový automat na vodu. Je to vybavení, které každý zaměstnanec používá průměrně pětkrát denně a je rovněž na očích všem klientům a obchodním partnerům. Proto je z hlediska péče o vaše zaměstnance a partnery i z hlediska dobré image firmy žádoucí, aby výdejník vody:

  • dobře fungoval a nabízel tu nejkvalitnější pitnou vodu;
  • splňoval bezpečnostní i hygienické požadavky;
  • byl šetrný k životnímu prostředí;
  • vynikal atraktivním designem.

  Waterlogic přináší českým firmám mnoho typů výdejníků vody se dvěma základními druhy filtrace. Jde o filtraci uhlíkovou a filtraci prostřednictvím reverzní osmózy.

  Uhlíková filtrace odstraňuje z vody chemikálie, mikroorganismy a jinénečistoty funkcí aktivovaného granulovaného uhlíku o velikosti 10 mikrometrů. Filtrace zajišťuje rovněž zachování minerálů, které jsou důležitou složkou pitné vody.

  Reverzní osmóza je takový typ filtrace, který využívá principu semipermeabilní membrány. Toto filtrování odstraní všechny anorganické substance, jako jsou pesticidy, soli, dusičnany či těžké kovy.

  Dokonale svěží chuť není jediným důvodem, proč pít filtrovanou vodu. Velké množství negativních jevů, které ohrožují fyzické a mentální zdraví moderního člověka, se pojí s nekvalitním pitným režimem.Nedostatečně se hydratujeme a pijeme kontaminovanou vodu, to má přímý dopad na zvýšený pocit únavy, stresu, bolesti hlavy či špatné trávení. Dlouhodobý nedostatečný příjem tekutin také prokazatelně akceleruje výskyt nemocí. Nejde jen o sezónní onemocnění, jako je chřipka, ale i o závažné civilizační choroby typu cukrovka nebo rakovina

  Dopřejte sobě a svým zaměstnancům nevyčerpatelný zdroj kvalitní vody přímo na pracovišti. Podpoříte tím jejich produktivitu a výrazně omezíte výskyt chorob.