• Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Získejte bezdotykový zásobník vody od firmy Waterlogic.

  Zveřejnil ,
  Získejte bezdotykový zásobník vody od firmy Waterlogic.

  Pokud chcete cenově dostupné a neomezené dodávky filtrované vody na vašem pracovišti, je bezdotykový chladič vody ideální volbou.

  Když se rozhodnete pro výdejník balené vody, musí zaměstnanec naplánovat dodávky, sbírat a odstraňovat lahve, zpracovávat faktury a předpovídat, kolik vody každý měsíc objedná.

  Bezdotykový dávkovač vody Waterlogic je integrován do vašeho stávajícího rozvodu vody v kanceláři, což znamená minimální rušení a žádné opakované rozptylování. Pokud odstraníte náklady na dodávky vody a využijete svůj stávající vodovodní řád, může vaše podnikání ušetřit až 70% nákladů na pitnou vodu. Každá nájemní smlouva obsahuje plán údržby, která je prováděna certifikovanými technickými pracovníky, včetně výměny filtrů a UV lamp na čištění nejméně dvakrát ročně, aby byly vaše dodávky vody udrženy v optimální kvalitě.

  Výhody, které mají naši zákazníci nejraději

  1) Přizpůsobitelné sazby vyhovující každému podnikání

  Pronájem služby Waterlogic vám umožní zvolit si pevnou měsíční sazbu, která vyhovuje vašim obchodním potřebám, takže budete za vaši dodávku vody platit vždy stejně.Flexibilní krátkodobé smlouvy dodávají nákladově efektivní plán pronájmu, který vám umožní upgrade vašeho modelu chladiče vody, jakmile smlouva skončí. Fixní měsíční sazby tedy znamenají, že se nemusíte zbytečně trápit vysokou spotřebou vody v horkých letních měsících.

  Pokud váš tým preferuje perlivou vodu nebo chce horkouvodu na vyžádání, Waterlogic nabízí výdejní stojany konfigurované s nejmodernějšími technologiemi čištění a filtrace – včetně patentované ochrany Firewall™, která eliminuje 99.9999% bakterií a virů, které by mohly kontaminovat zásobování pitnou vodou.

  2) Úspora nákladů pro vaše podnikání

  Instalovaný chladič může kdekoli ušetřit mezi 30% - 70% provozních nákladů oproti zásobování balenou vodou. Věděli jste, že 90% toho, co zaplatíte, když si koupíte balenou vodu, platíte za plnění lahví, přepravu, marketing, zisk a další skryté náklady? Instalované dodávky jsou za pevnou měsíční sazbu, takže se vyhnete skrytým nákladům ve vašem ročním rozpočtu.

  V ceně je zahrnuta i údržba a servis každého půl roku.Vedete-li tým s deseti osobami, můžete ušetřit až 59% měsíčního účtu za vodu; nebo $50 každých 30 dnů. Úspory mohou dosáhnout i 550 dolarů za měsíc, pokud zaměstnáváte 100 lidí nebo více. Nebudete se muset ani starat o riziko zranění na pracovišti při zvedání těchto 48 librových lahvícož je překážka, která stojí americké podniky až 1 miliardu dolarů týdně.

  Získejte bezdotykový zásobník vody od firmy Waterlogic.

  3) Snadná instalace zabraňující přerušení provozu

  Waterlogic nabízí službu instalace výdejníku vody přímo na místě. Vyškolený technik rychle vyhledá nejbližší zdroj vody - obvykle pod dřezem.Poté se připojí do síťového zdroje pomocí „T“ upevnění, které umožňuje, aby dřezy a chladiče sdílely stejný vstup.

  Technik zprovozní vodní rozvod vhodný pro potravinářské účely za zdmi a stropy podle toho, kde budete chtít ve své kanceláři chladič vody, a zajistí tak zakrytí kabelu pro neviditelný přívod vody. Dále technik dokončí práci připojením vodního rozvodu k vašemu chladiči, takže váš tým si již bude moct vychutnat čerstvě filtrovanou vodu.

  Výdejníky vody
  Poraďte se s našim odborníkům na vodu, najde vám ten správný produkt pro vaše podnikání