Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

Trochu o nás

Firma byla založena v roce 2016 pod názvem LUX Aqua Czech s.r.o. s cílem poskytovat optimální řešení pitného režimu pro naše klienty v oblasti B2B, a to díky kombinaci špičkové technologie a kvalitního servisu. V roce 2018 došlo k prodeji společnosti do společnosti Waterlogic Holdings Limited se sídlem ve Velké Británii a ke dni 23. 7. 2018 byla společnost oficiálně přejmenována na Waterlogic CZ s.r.o.

Společnost Waterlogic byla původně založena v roce 1992 (a uskutečnila svůj první prodej na počátku roku 1993). Od té doby jsme se stali lídrem v oblasti čištění vody v místě použití. Co to znamená?

Co nás odlišuje? Proč na tom záleží? Řekneme vám to.

Za prvé, prostě nejen proto, že milujeme vodu.

Známe vodu. Zevnitř i zvenku. Voda je náš život, voda je naše vášeň.

Seznamte se s výzkumem a vývojem.

Výzkum a rozvoj. To jsou naši opravdu dobří přátelé. A nejen to. Vedou k velkým věcem.

Všechny naše modely jsou stavěné na snaze mít to největší bohatství na Zemi, tedy vodu, tak perfektní, jak jen to nejvíce jde.

Pouze Waterlogic kombinuje sofistikovanou filtraci vody s čištěním pomocí UV záření. Na produkty, které vyrábíme, dodáváme speciální antimikrobiální ochranu s částečkami stříbra. Je samozřejmostí, že vše děláme velmi poctivě a důkladně.

Naše vize je to, co nás definuje jako skupinu. Objevte, kdo jsme prostřednictvím našich základních hodnot: vedení, autorita, spolehlivost.

Je snadné říci, že jsme jedničkou na trhu v zařízeních na čištění a výdej pitné vody, které jsou připojeny ke zdroji vody ("POU"). Ale tam jsme se dostali jen přes kupu tvrdé práce, geniální inovace a naprosté oddanosti k čisté, čiré vodě. Voda může být všude, ale tohle je to, co dělá Waterlogic výjimečným:

Uznávaná značka

 • Výdejníky vody a naše značka jsou uznávané a důvěryhodné po celém světě.
 • Průkopník POU v Evropě a jednička na trhu v designu, kvalitě, technologii a službě, takže každý den necháváme naše konkurenty více za sebou.

Produkty

 • Vynikající výroba v nejmodernějším výrobním závodě Waterlogic v Číně. Žádné kompromisy ohledně kvality.
 • Inovativní produkty, které zákazníkům poskytují styl, funkčnost a nové nápady. Věci se stále zlepšují.
 • Pokročilá technologie, jako je Firewall, první svého druhu, a tak univerzální, že jsme vzdali počítání jeho potenciálního využití.
 • Přísné hygienické parametry a průmyslové certifikace. Neboť nebudeme šťastní, dokud si nejsme jistí výrobou toho nejlepšího, co můžeme.
 • Zaměřujeme se na spolehlivost a výkon. Získáváme velkou zpětnou vazbu.
 • Investujeme do výzkumu a vývoje. Vyhrazené týmy zkušených lidí hodnotíme jako nejlepší mozky POU na světě. Vždy se zlepšujeme, vždy inovujeme. Všichni jsou fanatici do vody.

Distribuce

 • Rozsáhlá distribuční síť a výjimečná služba. To je důvod, proč o nás naši zákazníci mluví a neustále se vracejí. Chcete se připojit k naší síti? Neustále hledáme jak expandovat, takže pojďme se domluvit.
 • Vertikální integrace na klíčových trzích, s více distributory a prodejci získané za celou dobu. Ano, Waterlogic je vítězem. Proč by se svět spokojil s druhým nejlepším?

Řízení

 • Zkušený mezinárodní manažerský tým. Top operátoři v každé pozici usilovně pracují, aby vytvořili čistou čirou vodu.

Globální přítomnost, distribuční know-how a kontakty v průmyslu. Waterlogic je na vedoucí pozici v poskytování nejčistší a nejbezpečnější vody stále více spotřebitelům po celém světě.

Usilujeme o rozšiřování sortimentu produktů zahrnující širší využití naší revoluční technologie ultrafialového záření Firewall. Díky cenově dostupným a inovativním zařízením poskytujeme v každé sklenici čistou vodu a hodláme dále pronikat na nové trhy a zvětšit podíl na trhu v oblastech, kde Waterlogic je již heslem pro kvalitu a hodnotu.

Být silnější

To znamená posílit naši pozici jak předního výrobce, tak globálního distributora technologie POU. To znamená více pracovišť, škol, nemocnic, hotelů, restaurací a domů, kde je voda mmmmmmmmmmmmm ... báječná.

Máme v úmyslu vyvíjet značku Waterlogic organicky, prostřednictvím vybraných akvizic, využít příležitostí, když se objeví.

Naším posláním je být nejlepší globální poskytovatel vynikajícího řešení pitné vody všem podnikům.

Děláme to právě teď.

WL4

Top