DŮLEŽITÁ INFORMACE: Waterlogic se stává od 15. února 2024 oficiálně Culligan Water Czech s.r.o. Více informací naleznete zde.

Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

Naše výrobní zařízení
Jádrem toho, co děláme, jsou inovace

Jako jediný vertikálně integrovaný hráč jsme průkopníkem v používání pokročilých technologií v designu našich výdejníků. Je to skutečně velká část toho, kdo jsme a co děláme - dodáváme vodu nejvyšší kvality tím neudržitelnějším způsobem. Všechny naše továrny mají certifikaci UL, NSF a ISO 14000.

Naše výrobní zařízení v kostce

Manufacturing Facility

Založeno

2004

Zaměstnanci

300

Kapacita

150 tisíc strojů za rok

Dosah

60 zemí světa

Manufacturing Facility

Založeno

2019

Zaměstnanci

200

Kapacita

50 tisíc strojů za rok

Dosah

Severní a Jižní Amerika

Manufacturing Facility

Založeno

2006

Zaměstnanci

100

Kapacita

20 tisíc strojů za rok

Dosah

Celosvětový

Manufacturing Facility NEW DRAFT 3

322
ochranných známek​

Manufacturing Facility NEW DRAFT 3

93
patentů​​

Manufacturing Facility NEW DRAFT 3

28
práv k designu

Uvnitř výrobního závodu Waterlogic v Číně

Provozujeme tři plně automatizované výrobní linky, vysoce pokročilé, počítačem řízené chlazení a sofistikovanou zkušební komoru, abychom zajistili, že každý ze 400 výdejníků, které denně vyrábíme, poskytuje stejnou špičkovou kvalitu vody, hygienu a funkčnost, jakou od Waterlogic očekáváte.

Vrácení pracovních míst do Ameriky

Jsme hrdí na náš nový závod v USA. Naše nejnovější zařízení v Dallasu poskytuje podporu našim americkým a kanadským zákazníkům a prodejcům ve stejné bezkonkurenční kvalitě produktů se zaměřením na místně přizpůsobený výzkum a vývoj, technické služby a renovace produktů, což zdůrazňuje silný závazek společnosti Waterlogic vůči regionu a zemi.

Vrácení pracovních míst do Ameriky

Vítáme Billi do rodiny Waterlogic

V roce 2018 jsme do rodiny Waterlogic přivítali prémiovou značku integrovaných výdejníků Billi. Díky akvizici Billi jsme získali výrobní zařízení v australském Melbourne s roční kapacitou téměř 16 000 výdejníků a vlastní tým výzkumu a vývoje věnovaný ekologickým inovacím.

Vítáme Billi do rodiny Waterlogic

Naše odhodlání se vyvíjelo dekády

Pokud máte zájem o řešení pitného režimu pro vaše pracoviště nebo provozovnu, můžeme vám poskytnout špičkový servis a produkty, které zahrnují následující:

Firewall®

Technologie čištění Firewall®

Patentovaná technologie čištění Firewall® čistí pomocí UVC každou kapku vody tak, že je bez bakterií a virů a zabraňuje tak její možné kontaminaci, voda je dokonale čistá a bezpečná.

Diamond

100 % vlastněný výzkum a vývoj

100 % vlastněná zařízení pro výzkum, vývoj a výrobu zajišťují nejvyšší kvalitu a výkon produktů, nejpřísnější hygienické standardy a technologicky nejmodernější produkty.

Checklist

Nezávisle ověřeno

Nezávislé testy a certifikace zaručují pro váš klid vynikající standardy bezpečnosti a funkčnosti produktů.

Zajímá vás víc?

Cenami ověnčená výroba

Naše oddanost kvalitě a inovacím je důvodem, proč jsme mnohokrát získali prestižní cenu Foreign Direct Investment Award a proč nadále poskytujeme našim zákazníkům po celém světě pouze ty nejlepší produkty. To nám pomohlo stát se celosvětově nejvíce certifikovaným poskytovatelem výdejníků s více než osmi mezinárodně uznávanými certifikáty pro naše výrobky. Nezůstali jsme pouze u toho, naše procesy řízení také dosáhly certifikace ISO 9001, která dokazuje, že Waterlogic dodává systémy řízení kvality (QMS), které zaručují spokojenost zákazníků, konzistenci výroby a nízké riziko.

Cenami ověnčená výroba

Podpisem zákona proti modernímu otroctví jsme se zavázali k etice v dodavatelském řetězci

Společnost Waterlogic se zavazuje, že ve skupině Waterlogic, nebo v našem dodavatelském řetězci po celém světě, nedochází k otroctví ani obchodování s lidmi. Zjistěte více o akcích, které podnikáme, abychom dodávali produkt, na který můžeme být hrdí.

Top

Adresa: Waterlogic CZ s.r.o., Obchodní 132, 251 01 Čestlice, IČ 05059097
Email:info@waterlogic.cz