Společnost Waterlogic CZ s.r.o. si v souvislosti s epidemií koronaviru vyhrazuje právo prodloužit reakční dobu na servisní požadavky klientů. Firma dále upozorňuje, že provedení neurgentních servisních požadavků nemůže do odvolání garantovat.
 • Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Proč si vybrat Waterlogic?
  Proč si vybrat Waterlogic?

  Připojte se ke stovkám tisíc firem po celém světě, které pijí čistou vodu Waterlogic

  Unikátní technologie v kombinaci s vynikajícím zákaznickým servisem poskytovaným světovým lídrem v oblasti výdejníků vody

  Bezproblémová instalace

  Bezproblémová instalace

  Naši odborníci přes vodu prozkoumají možnosti, které budou nejlépe vyhovovat vašemu pracovnímu místu a naplánují nejlepší umístění a snadnou instalaci. Výdejník připojíme k vašemu stávajícímu vodovodu a zajistíme čistou a diskrétní úpravu. Náš servisní technik vám poradí, jak zajistit osvěžující a kvalitní vodu v každé dávce.

  • Nejlepší výdejník pro vás
  • Bezproblémové připojení vody
  • Snadná instalace
  • Jednoduchá instalace a provoz
  Následná péče & servis

  Následná péče & servis

  Péče našich servisních techniků po celou dobu. Provádíme pravidelné kontroly výdejníků, abychom vyměnili filtry, UV lampy na čištění vody a zajistili hygienické fungování dávkovače. Diskrétně, ale spolehlivě vždy zajistíme perfektní provoz vašeho výdejníku a kvalitu vody.

  • Pravidelná údržba
  • Odpovědná služba
  • Profesionální, vyškolení technici
  • O vše se postaráme my

  Čím jsou námi dodávané přístroje bezkonkurenční a jedinečné?

  Naše výdejníky vody jsou osazeny několikastupňovým systémem filtrace vody, který zaručuje vždy čistou a svěží vodu bez bakterií a virů, které se běžně vyskytují při využívání barelového řešení. Díky bezbarelovým výdejníkům vody Waterlogic, vám bude k dispozici skutečně pitná voda.

  Filtrace vody

  Krok 1 Filtrace

  Úprava pitné vody začíná první obrannou linií - 10–mikronový GAC filtr, který odstraní neadekvátní chuť, vůni i barvu. Další, již 1–mikronový filtr, zachytí veškeré menší pevné částice, bakterie, absorbuje chlor a další škodlivé látky, zatímco prospěšné minerální látky, důležité pro naše zdraví, ve vodě zůstanou zachovány.

  Filtry jsou snadno vyměnitelné a zároveň recyklovatelné. Celosvětově uznávané certifikáty renomovaných institucí svědčí o tom, že naše filtry jsou na absolutní špičce globálního trhu.

  Filtrace vody

  Čištění

  Krok 2 Čištění

  Nejúčinnější technologie na eliminaci choroboplodných zárodků a bakterií obsažených ve vodě se nazývá Firewall®. Je to opravdu jedna z nejchytřejších věcí, které byly vyvinuty. Princip této převratné technologie spočívá v umístění UV lampy do křišťálové spirály, která vede až k samotnému výdeji vody. Tím je zaručeno zničení 99,9999% bakterií a virů jako například Salmonela, hepatitida, E. coli, které Firewall® nepřekonají. Zároveň tato technologie zabrání zpětné kontaminaci z vnějšího prostředí zpět do přístroje.

  Firewall® je prověřen více než 5000 testy v mnoha nezávislých laboratořích po celém světě.

  Ochrana

  Krok 3 Ochrana

  Za kontaminaci výdejního prostoru mohou ve většině případů bakterie na našich rukou.

  Proto poslední krok k dokonale čisté vodě je BioCote™.

  Tato technologie využívá antibakteriálních vlastností iontů stříbra, kterými je pokryt celý výdejní prostor. Ionty stříbra zabraňují množení a růstu bakterií, které se mohou uchytit blízko výdejního místa a tím kontaminovat vodu ve Vaší sklenici. BioCote™ chrání proti mikrobům, včetně bakterií, jako je MRSA, E. coli, Salmonella, Pseudomonas a Listeria, stejně jako plísním a houbám.

  Výsledkem je vždy 100% záruka čisté a svěží vody v každé sklenici - to jsou výdejníky s připojením na vodovodní řád Waterlogic.

  Nejlepší, nejlahodnější, nejzdravější pitná voda v každém doušku. Jednoduše geniální!

  Waterlogic BioCote Ochrana

  Top