• Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Proč si vybrat Waterlogic?
  Proč si vybrat Waterlogic?

  Protože Waterlogic jako světový leader v oblasti výdejníků vody poskytuje ideální řešení pro všechna pracoviště. Výdejníky si můžete vyzkoušet zcela nezávazně a zdarma!

  Prodej, pronájem, špičkový servis a pravidelná údržba od světové jedničky na trhu

  Snadná instalace

  Snadná instalace

  Náš vyškolený personál navrhne to nejlepší řešení dle vašich aktuálních potřeb a s ohledem na vaše pracovní prostředí. Poté technik výdejník snadno připojí k vašemu stávajícímu vodovodnímu řadu a provede drobné a diskrétní úpravy dle umístění.

  • Nejlepší výdejníky ve své třídě
  • Snadná instalace
  • Jednoduché připojení vody
  • Řešení na míru
  Špičková péče a servis

  Špičková péče a servis

  Po instalaci provádíme pravidelnou péči o výdejníky, která zahrnuje komplexní čištění, kontrolu a výměnu UV lampy a filtrů. Můžete se tak spolehnout, že pijete tu nekvalitnější a nejčistší vodu.

  • Pravidelná údržba
  • Komplexní servis
  • Profesionální a vyškolení technici
  • 100% spolehlivost

  Čím jsou námi dodávané přístroje bezkonkurenční a jedinečné?

  Naše výdejníky vody jsou osazeny několikastupňovým systémem filtrace vody, který zaručuje vždy čistou a svěží vodu bez bakterií a virů, které se běžně vyskytují při využívání barelového řešení. Díky bezbarelovým výdejníkům vody Waterlogic, vám bude k dispozici skutečně pitná voda.

  Filtrace vody

  Krok 1 Filtrace

  Úprava pitné vody začíná první obrannou linií - 10–mikronový GAC filtr, který odstraní neadekvátní chuť, vůni i barvu. Další, již 1–mikronový filtr, zachytí veškeré menší pevné částice, bakterie, absorbuje chlor a další škodlivé látky, zatímco prospěšné minerální látky, důležité pro naše zdraví, ve vodě zůstanou zachovány.

  Filtry jsou snadno vyměnitelné a zároveň recyklovatelné. Celosvětově uznávané certifikáty renomovaných institucí svědčí o tom, že naše filtry jsou na absolutní špičce globálního trhu.

  Filtrace vody

  Čištění

  Krok 2 Čištění

  Nejúčinnější technologie na eliminaci choroboplodných zárodků a bakterií obsažených ve vodě se nazývá Firewall®. Je to opravdu jedna z nejchytřejších věcí, které byly vyvinuty. Princip této převratné technologie spočívá v umístění UV lampy do křišťálové spirály, která vede až k samotnému výdeji vody. Tím je zaručeno zničení 99,9999% bakterií a virů jako například Salmonela, hepatitida, E. coli, které Firewall® nepřekonají. Zároveň tato technologie zabrání zpětné kontaminaci z vnějšího prostředí zpět do přístroje.

  Firewall® je prověřen více než 5000 testy v mnoha nezávislých laboratořích po celém světě.

  Ochrana

  Krok 3 Ochrana

  Za kontaminaci výdejního prostoru mohou ve většině případů bakterie na našich rukou.

  Proto poslední krok k dokonale čisté vodě je BioCote®.

  Tato technologie využívá antibakteriálních vlastností iontů stříbra, kterými je pokryt celý výdejní prostor. Ionty stříbra zabraňují množení a růstu bakterií, které se mohou uchytit blízko výdejního místa a tím kontaminovat vodu ve Vaší sklenici. BioCote® chrání proti mikrobům, včetně bakterií, jako je MRSA, E. coli, Salmonella, Pseudomonas a Listeria, stejně jako plísním a houbám.

  Výsledkem je vždy 100% záruka čisté a svěží vody v každé sklenici - to jsou výdejníky s připojením na vodovodní řád Waterlogic.

  Nejlepší, nejlahodnější, nejzdravější pitná voda v každém doušku. Jednoduše geniální!

  Waterlogic BioCote Ochrana

  Top