Společnost Waterlogic CZ s.r.o. si v souvislosti s epidemií koronaviru vyhrazuje právo prodloužit reakční dobu na servisní požadavky klientů. Firma dále upozorňuje, že provedení neurgentních servisních požadavků nemůže do odvolání garantovat.
 • Požádejte o nabídku
 • Proč si vybrat Waterlogic?
  Proč si vybrat Waterlogic?

  Připojte se ke stovkám tisíc firem po celém světě, které pijí čistou vodu Waterlogic

  Unikátní technologie v kombinaci s vynikajícím zákaznickým servisem poskytovaným světovým lídrem v oblasti výdejníků vody

  Bezproblémová instalace

  Bezproblémová instalace

  Naši odborníci přes vodu prozkoumají možnosti, které budou nejlépe vyhovovat vašemu pracovnímu místu a naplánují nejlepší umístění a snadnou instalaci. Výdejník připojíme k vašemu stávajícímu vodovodu a zajistíme čistou a diskrétní úpravu. Náš servisní technik vám poradí, jak zajistit osvěžující a kvalitní vodu v každé dávce.

  • Nejlepší výdejník pro vás
  • Bezproblémové připojení vody
  • Snadná instalace
  • Jednoduchá instalace a provoz
  Následná péče & servis

  Následná péče & servis

  Péče našich servisních techniků po celou dobu. Provádíme pravidelné kontroly výdejníků, abychom vyměnili filtry, UV lampy na čištění vody a zajistili hygienické fungování dávkovače. Diskrétně, ale spolehlivě vždy zajistíme perfektní provoz vašeho výdejníku a kvalitu vody.

  • Pravidelná údržba
  • Odpovědná služba
  • Profesionální, vyškolení technici
  • O vše se postaráme my

  Čím jsou námi dodávané přístroje bezkonkurenční a jedinečné?

  Naše výdejníky vody jsou osazeny několikastupňovým systémem filtrace vody, který zaručuje vždy čistou a svěží vodu bez bakterií a virů, které se běžně vyskytují při využívání barelového řešení. Díky bezbarelovým výdejníkům vody Waterlogic, vám bude k dispozici skutečně pitná voda.

  Filtrace vody

  Krok 1 Filtrace

  Úprava pitné vody začíná první obrannou linií - 10–mikronový GAC filtr, který odstraní neadekvátní chuť, vůni i barvu. Další, již 1–mikronový filtr, zachytí veškeré menší pevné částice, bakterie, absorbuje chlor a další škodlivé látky, zatímco prospěšné minerální látky, důležité pro naše zdraví, ve vodě zůstanou zachovány.

  Filtry jsou snadno vyměnitelné a zároveň recyklovatelné. Celosvětově uznávané certifikáty renomovaných institucí svědčí o tom, že naše filtry jsou na absolutní špičce globálního trhu.

  Filtrace vody

  Čištění

  Krok 2 Čištění

  Nejúčinnější technologie na eliminaci choroboplodných zárodků a bakterií obsažených ve vodě se nazývá Firewall®. Je to opravdu jedna z nejchytřejších věcí, které byly vyvinuty. Princip této převratné technologie spočívá v umístění UV lampy do křišťálové spirály, která vede až k samotnému výdeji vody. Tím je zaručeno zničení 99,9999% bakterií a virů jako například Salmonela, hepatitida, E. coli, které Firewall® nepřekonají. Zároveň tato technologie zabrání zpětné kontaminaci z vnějšího prostředí zpět do přístroje.

  Firewall® je prověřen více než 5000 testy v mnoha nezávislých laboratořích po celém světě.

  Ochrana

  Krok 3 Ochrana

  Za kontaminaci výdejního prostoru mohou ve většině případů bakterie na našich rukou.

  Proto poslední krok k dokonale čisté vodě je BioCote™.

  Tato technologie využívá antibakteriálních vlastností iontů stříbra, kterými je pokryt celý výdejní prostor. Ionty stříbra zabraňují množení a růstu bakterií, které se mohou uchytit blízko výdejního místa a tím kontaminovat vodu ve Vaší sklenici. BioCote™ chrání proti mikrobům, včetně bakterií, jako je MRSA, E. coli, Salmonella, Pseudomonas a Listeria, stejně jako plísním a houbám.

  Výsledkem je vždy 100% záruka čisté a svěží vody v každé sklenici - to jsou výdejníky s připojením na vodovodní řád Waterlogic.

  Nejlepší, nejlahodnější, nejzdravější pitná voda v každém doušku. Jednoduše geniální!

  Waterlogic BioCote Ochrana

  Top