Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

Materiály užitečné při pandemii COVID-19
Materiály užitečné při pandemii COVID-19

Stáhněte si našeho komplexního průvodce restartem a zjistěte, jak úspěšně nastartovat váš výdejník a zapojit ho do každodenního chodu vašeho pracoviště. K dispozici jsou další materiály, které vám po návratu do práce pomohou výdejník bezpečně používat

Příručka pro restart a užívání výdejníku

Uvědomujeme si, že v současné situaci je ochrana vašich kolegů a obchodních partnerů důležitější než kdy předtím. V návaznosti na aktuální stav jsme si pro vás připravili následující dokument, který vám pomůže zajistit bezpečný provoz vašeho výdejníku. Naše hlavní rada zní: udržujte osobní odstupy a dbejte na hygienu rukou, zabráníte tak šíření COVID-19.

Tato příručka se zabývá zásadními otázkami, jak výdejník po určité době nepoužívání znovu uvést do provozu, a jak udržovat jeho bezpečnou hygienu.

Příručka pro restart a užívání výdejníku

Výdejníky na vašem pracovišti

Tento dokument nabízí praktické poznatky a opatření, která mají úřadům a organizacím pomoci stanovit nezbytná pravidla ke zmírnění rizik spjatými s používáním výdejníků vody na pracovišti.

Výdejníky na vašem pracovišti

Další produkty

Waterlogic vám kromě jiného může nabídnout i produkty pro udržování přísné hygieny na vašem pracovišti

Aqua Dosa

Aqua Dosa je účinný dezinfekční prostředek ve formě spreje, který vám zaručí 24hodinovou ochranu jím ošetřených povrchů.

BPA free láhve

BPA free láhve několika velikostí, které jsou určeny k opakovanému používání a lze je mýt v myčce.

Kontaktujte nás

Zobrazit naše zásady ochrany osobních údajů

Top