• Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Výdejníky pro výrobní provozy
  Pronájem, prodej a komplexní servis výdejníků do výroby

  Ušetřete až 70 % nákladů na pitný režim. Vyzkoušejte zdarma a zcela nezávazně.

  Nároky na pitný režim ve výrobě

  Tam, kde je ve výrobě zaměstnáno mnoho lidí, je nezbytné zajištění dostatečného množství tekutin, především kvalitní pitné vody. Pro společnosti ze všech oborů je vždy otázkou, jak to nejlépe vyřešit.

  Díky mnoha výhodám se velké množství společností v České republice spoléhá na výdejníky Waterlogic.

  Zásadní pro výrobní podniky je výkon. I díky této své důležité vlastnosti jsou naše výdejníky atraktivní pro výrobní podniky. Výdejníky filtrují vodu tak rychle, že se i velké množství zaměstnanců může během krátkých přestávek rychle napít. Dalším důležitým faktorem je hladký provoz, který nenarušuje pracovní postup. Vzhledem k napojení na vodovodní řad není nutné přepravovat a měnit žádné těžké a nepraktické barely s vodou.

  Nároky na výdejníky vody ve výrobě

  Výhody připojení přímo na vodovodní řád

  Výhody přímého napojení na vodovodní řad

  Abyste měli jistotu, že vám pitná voda nebude docházet (což se u balené vody stát může), je dobré se spolehnout na napojení na vodovodní řad. Tím zajistíte jak spolehlivou, tak úspornou alternativu balené vody. O tahání těžkých lahví nemluvě…

  Výhody zvýšené hygieny v rámci pitného režimu

  Pokud jde o hygienu a bezpečí – u nás neexistují žádné výjimky a kompromisy. Věříme, že by pitný režim měl být v maximální možné kvalitě, proto garantujeme nejspolehlivější a nejsofistikovanější technologie a příslušenství.

  Úspora až 70 % díky výdejníkům Waterlogic

  Výdejníky Waterlogic vám mohou uspořit až 70 % nákladů spojených s pitným režimem. V případě balené vody (PET lahve a barely) totiž samotná voda stojí malé procento z celkové ceny. Hlavní je mechanická výroba, přeprava, skladování a kompletní logistika a administrativa. Těmto nákladům se můžete vyhnout zvolíte-li Waterlogic. Skryté poplatky jsou u nás zcela vyloučené.

  Služby pro naše zákazníky

  Garantujeme, že naši zákazníci nemusí ztrácet čas technickými a sanitačními pracemi. V pravidelných intervalech 6 měsíců provádí naši technici kontrolu pronajatých výdejníků, výměnu filtrů a UV lamp. Rádi se s vámi osobně setkáme a poradíme vám, jak správně vybrat ten nejlepší výdejník vody přímo pro vás.

  Výdejník vody

  Buďte originální! Výdejník vody i příslušenství opatříme logem vaší společnosti.

  Váš nový výdejník i lahve k němu dodané proměníme v komunikační prvek, který zaujme nejen vaše kolegy, ale i vaše klienty. Vyberte si z našeho sortimentu – my se postaráme o to ostatní.

  Doporučené výdejníky vody pro továrny

  WL3 FW - univerzální a robustní přístroj

  Image of product WL3 FW - univerzální a robustní přístroj
  Tento automat na vodu je tichý, lehce ovladatelný a komfortní stroj. Nadčasový design a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz.

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Možnost pedálového výdeje
  • Chlazená, horká, perlivá voda
  • Stojanová verze a stolní verze

  WL2 FW - důvěryhodný zdroj neperlivé vody

  Image of product WL2 FW - důvěryhodný zdroj neperlivé vody

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Možnost pedálového výdeje
  • Ideální kapacita pro 15 až 30 lidí
  • Chlazená, pokojová nebo chlazená a horká voda
  Top