Společnost Waterlogic CZ s.r.o. si v souvislosti s epidemií koronaviru vyhrazuje právo prodloužit reakční dobu na servisní požadavky klientů. Firma dále upozorňuje, že provedení neurgentních servisních požadavků nemůže do odvolání garantovat.
 • Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Výdejníky pro výrobní provozy
  Výdejníky pro výrobní provozy

  Nároky na výdejníky vody ve výrobě

  Tam, kde je ve výrobě zaměstnáno mnoho lidí, je nezbytné zajištění dostatečného množství tekutin, především kvalitní pitné vody. Pro společnosti ze všech oborů je vždy otázkou, jak to nejlépe vyřešit.

  Ne bez důvodně se díky mnoha výhodám, jenž naše automaty na vodu nabízejí v tomto oboru, spoléhá velké množství společností nejen v České republice.

  Výkon je jedním z nejdůležitějších vlastností, díky nimž jsou naše bezbarelové výdejník vody atraktivní pro výrobní haly. Filtrují vodu tak rychle, že i velké množství zaměstnanců se může při krátkých přestávkách rychle napít. Dalším důležitým faktorem je nerušený pracovní postup. Funkční princip našich zařízení zajišťuje, že vedle procesu výroby není nutné přepravovat a měnit žádné těžké a nepraktické barely s vodou.

  Nároky na výdejníky vody ve výrobě

  Výhody připojení přímo na vodovodní řád

  Výhody připojení přímo na vodovodní řád

  Abyste měli vždy jistotu, že nikdy nevyčerpáte zásobu pitné vody (běžná praxe při používání barelových výdejníků vody), používá naše společnost dostupné připojení k běžnému vodovodnímu řádu. Tímto způsobem dodávají naše přístroje vodu jak spolehlivě, tak i úsporně. Voda je vždy dodávána v takovém množství, aby byla při výdeji v nejvyšší kvalitě.

  Hygienické výhody našich výdejníků

  Ačkoliv jsou naše výdejníky vody napojené přímo na vodovodní řád, věříme, že by měla být voda dodávána v maximální kvalitě, než si ji člověk napustí do sklenice. Proto u nás neexistují žádné kompromisy v oblasti hygieny a prostřednictvím vlastního vývoje garantujeme nejspolehlivější technologie, které naše automaty na vodu používají.

  Potencionální úspory díky našim výdejníkům vody

  Kolik peněz Vám může ušetřit výdejník vody Waterlogic v porovnání s jinými alternativami? Buď můžete zaměstnancům koupit balenou vodu v PET lahvích nebo to vyměnit za výdejníky vody s těžkými barely. V obou případech platíte za mechanickou výrobu a téměř nic za samotnou vodu. S největší pravděpodobností platíte dodavateli za nutnost skladovat tyto barely, plnění a kompletní logistiku. Těmto nákladů je možné se vyhnout správným výběrem řešení pitného režimu pro vaše zaměstnance. Naše automaty na vodu jsou extrémně úsporné a dodávají vodu tím nejlevnějším způsobem. Skryté poplatky v měsíčním pronájmu jsou zcela vyloučeny!

  Služby pro naše zákazníky

  Garantujeme, že naši zákazníci nemusí ztrácet čas technickými a sanitačními pracemi. V pravidelných intervalech 6 měsíců provádí naši technici kontrolu pronajatých výdejníků, výměnu filtrů a UV lamp. Rádi se s vámi osobně setkáme a poradíme vám, jak správně vybrat ten nejlepší výdejník vody přímo pro vás.

  Výdejník vody

  Buďte originální! Výdejník vody i příslušenství opatříme logem Vaší společnosti.

  Proměníme dodané zařízení či kvalitní láhve v komunikační prvek, který zaujme nejen Vaše zaměstnance, ale i Vaše klienty. Nabízíme Vám sortiment velmi kvalitních láhví, které opatříme Vaším logem - stačí si vybrat a o ostatní se postaráme.

  Doporučené výdejníky vody pro továrny

  WL3 FW - univerzální a robustní přístroj

  Image of product WL3 FW - univerzální a robustní přístroj
  Tento automat na vodu je tichý, lehce ovladatelný a komfortní stroj. Nadčasový design a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz.

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Možnost pedálového výdeje
  • Chlazená, horká, perlivá voda
  • Stojanová verze a stolní verze

  WL2 FW - důvěryhodný zdroj neperlivé vody

  Image of product WL2 FW - důvěryhodný zdroj neperlivé vody

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Možnost pedálového výdeje
  • Ideální kapacita pro 15 až 30 lidí
  • Chlazená, pokojová nebo chlazená a horká voda
  Top