• Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Výdejníky vody pro vzdělávací zařízení
  Pronájem, prodej a komplexní servis výdejníků do škol

  Ušetřete až 70 % nákladů na pitný režim. Vyzkoušejte zdarma a zcela nezávazně.

  Co vaší škole výdejník vody přinese?

  Zajistit pro několik školních tříd dostatečný a vždy dostupný pitný režim je výzvou. Výdejníky vody Waterlogic® jsou pro školy a další vzdělávací zařízení praktické a cenově výhodné řešení a s optimálními hygienickými podmínkami.

  1. Dostupný pitný režim

  Díky našim výdejníkům napojeným na vodovodní řad je kvalitní a dokonale filtrovaná voda vždy k dispozici. Můžete si tak být jistí, že se všem dětem dostane zdravého pitného režimu, bez ohledu na sociální postavení.

  2. Kvalita a hygiena

  Pitná voda je jednou z našich nejvíce testovaných potravin. Naše výdejníky vody jsou v souladu s normou DIN ISO9002. Vysoká kvalita pitné vody je zajištěná pomocí několika stupňové filtrace, díky které mají všechny děti k dispozici opravdu čistou a kvalitní vodu.

   

  3. Úspora nákladů

  Při použití našich výdejníků vody dochází k razantní eliminaci použitých nápojových obalů (plechovky, PET láhve, plastové barely apod.), což je šetrné k životnímu prostředí a na druhou stranu i k vašemu rozpočtu, jelikož neplatíte poplatky za dovoz barelů s vodou a jejich skladování.

  Závěrem:
  Čistou vodu nenahradíte džusy, čaji nebo sladkými nápoji. Voda prokazatelně zvyšuje výkon a soustředěnost studentů. Kvalita vody z našich výdejníků není v žádném případě ovlivněna obdobím, kdy jsou nevyužívané (svátky, víkendy, prázdniny).

  Pro čistou vodu ve škole

  Kvalita pitné vody by měla být vždy považována za samozřejmost. Právě školy jsou zodpovědné za zajištění této bezpečnosti. Díky technologiím Waterlogic můžete ve škole vždy nabídnout vodu, která je na 99,9999 % čistá a očištěna od nežádoucích látek a bakterií.

  Velmi jednoduché ovládání

  Další výhodou, kterou vám můžeme nabídnout je velmi jednoduché ovládání. I pro děti je velmi snadné si vodu z výdejníku vody Waterlogic napustit. Výdej vody funguje jednoduchým stisknutím tlačítka, pomocí kterého mohou studenti volit mezi pokojovou, studenou nebo dokonce perlivou vodou, záleží na modelu. Dodání láhví pro Vaše studenty není problém, rádi je opatříme i logem Vaší školy.

  Levnější už to být nemůže

  Při zajištění pitného režimu pro několik tříd by měl být brán ohled na náklady, neboť se jedná o velký počet studentů, kteří každodenně chtějí uhasit svou žízeň. Výhoda naší nabídky: Pronajaté výdejníky vody jsou pro libovolný počet lidí. To znamená, že čím více žáků využívá naše výdejníky vody, tím větší je úspora v porovnání s alternativami.

  Ekologičtější škola díky vodě

  Kromě vynikající kvality vody a velkých úspor jsou pro nás důležité i etické aspekty. Ve společnosti Waterlogic pracujeme na „zelené budoucnosti“ a spolupracujeme s našimi klienty na snížení CO2 v ovzduší. Protože nejsou naše výdejníky vody ve školách závislé na plastových barelech s vodou, které vytvářejí spoustu plastového odpadu, nerealizujeme zbytečné logistické procesy, které zatěžují životní prostředí.

  Chtěli bychom tenhle fakt přenést i mezi studenty a ukázat, že pít kvalitní pitnou vodu není přínosné pouze pro nás samotné, ale také pro životní prostředí.

  Doporučené výdejníky vody pro školy

  WL2 FW - důvěryhodný zdroj neperlivé vody

  Image of product WL2 FW - důvěryhodný zdroj neperlivé vody

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Možnost pedálového výdeje
  • Ideální kapacita pro 15 až 30 lidí
  • Chlazená, pokojová nebo chlazená a horká voda

  WL Cube Firewall®

  Image of product WL Cube Firewall®

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Chlazená, horká, extra horká, voda o pokojové teplotě
  • Elegantní design s příjemným ovládáním

  WL3 FW - univerzální a robustní přístroj

  Image of product WL3 FW - univerzální a robustní přístroj
  Tento automat na vodu je tichý, lehce ovladatelný a komfortní stroj. Nadčasový design a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz.

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Možnost pedálového výdeje
  • Chlazená, horká, perlivá voda
  • Stojanová verze a stolní verze
  Top