Společnost Waterlogic CZ s.r.o. si v souvislosti s epidemií koronaviru vyhrazuje právo prodloužit reakční dobu na servisní požadavky klientů. Firma dále upozorňuje, že provedení neurgentních servisních požadavků nemůže do odvolání garantovat.
 • Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Výdejníky vody pro zdravotnictvá zařízení
  Výdejníky vody pro zdravotnictvá zařízení

  Výdejníky vody pro zdravotnictvá zařízení

  Kvalitní voda pro každou nemocnici

  Ve zdravotnictví je obzvláště důležité myslet na hygienické podmínky. Ať je výdejník vody v pečovatelském domě, na nemocničním oddělení nebo v ordinaci lékaře, zajistíme, aby se ve vodě netvořily žádné bakterie.

  Výdejníky vody Waterlogic® jsou připojeny na vodovodní řád a voda je přímo filtrovaná našimi technologiemi, čímž se eliminují všechny nečistoty a bakterie, které mohou běžně vznikat ve výdejnících vody s plastovými barely důsledkem malého průtoku a jejich nepoužívání. Pokud jde o kvalitu, nenecháváme nic náhodě a kvalita vody z našich přístrojů byla detailně testována nezávislými laboratořemi. Výsledek? Voda z našich výdejníků vody je na 99,9999 % čistá a očištěna od nežádoucích látek a bakterií.

  Nepřekonatelná obrana proti infekcím

  Hygiena může být otázkou života a smrti. Pouze systémy Waterlogic Firewall™ splňují, aby byla čistota pitné vody vždy prémiová.

  Voda z vodovodu nebo tradiční vodní fontány v nemocnici mohou obsahovat nečistoty včetně patogenů, jako jsou Pseudomonas, Legionella, Streptococcus a E. Coli. Pokud jde o zdravotní péči, kvalita vody musí mít zásadní význam. Zvláště u těch pacientů, kteří mají sníženou imunitu, a u pacientů s vysokou závislostí na jednotkách intenzivní péče.

  Systém řízení kvality vody

  Zavedené hygienické režimy v nemocnicích specifikují týdenní čištění dávkovačů vody. Vzhledem k tomu, že Firewall™ dezinfikuje výdejní otvor vždy, když je voda vydávána, poskytuje proto konstruované a spolehlivé řešení, které není závislé na lidském zásahu.

  Podle předních nezávislých laboratoří je naše revoluční technologie Firewall™ 99,9999% účinná proti mikrobům a 100% šetří čas. Ošetří nemocniční vodu s UV čističi milisekundy předtím, než vstoupí do šálku a zastaví kontaminaci zvenčí. Tento proces vytváří nejčerstvější, nechutnější a nejčistší vodu. Je ideální pro nemocnice, kliniky a pečovatelské domy.

  Dodatečný hygienický obranný mechanismus, stříbrný antimikrobiální přípravek nazývaný BioCote®, zabraňuje růstu mikroorganismů, které poskytují další ochranu povrchu.

  Čistý výsledek. Chladiče vody poskytují technické řešení rizik ohrožení infekcemi předloženými zdravotní péčí (HAI's).

  Výdejníky vody pro zdravotnictvá zařízení

  Tři kroky k dokonalosti

  Mikrofiltrace

  Mikrofiltrace

  Vstupní, aktivní 1-mikronový uhlíkový filtr zachycuje v maximální míře pevné částice nečistot, škodlivé chloridy a látky zhoršující chuť a vůni, zatímco minerální látky, prospěšné pro lidské tělo, zůstávají ve vodě.

  Firewall™

  Firewall™

  Intenzivní ultrafialové světlo, vyzařované z UV lampy, je účinnou ochranou proti mikroorganizmům. Vysoce účinná UV lampa, umístěná přímo u výdeje vody, je schopna zničit mikroorganizmy během zlomku sekundy. Při této rychlosti dokáže Firewall™ odstranit 99,9999% všech virů, bakterií, plísní a zárodků hub z pitné vody.

  BioCote®

  BioCote®

  V místě výdeje vody z přístroje, ale i v odkapové misce, se využívají účinky iontů stříbra. Stříbro, díky své antibakteriální schopnosti, je často používáno i ve zdravotnictví. Zabraňuje množení bakterií, usazování mikroorganizmů a jejich růstu.

  BioCote® tvoří finální ochranu po filtraci aktivním uhlíkem a dezinfekci UV lampou.

  Vhodný i pro domovy s pečovatelskými službami

  Hygienické normy, které jsme stanovili, jsou velmi důležité i pro další zdravotnické zařízení. U výdejníku vody používaného v zařízeních s pečovatelskými službami platí stejné požadavky, jako v nemocnicích. Všichni konzumenti spoléhají na mimořádnou čistotu a zvýšené hygienické nároky. I přes splňující vysoké požadavky jsou naše výdejníky vody absolutně jednoduché na provoz i ovládání.

  Pohodlné řešení v ordinacích a čekárnách lékařů

  Pravděpodobně neexistuje další místo, mimo nemocnic, kde jsou lidé tak často nemocní, jako například v ordinacích a čekárnách lékařů. Všichni pacienti mají zvlášť zvýšenou potřebu pitného režimu v podobě kvalitní a nezávadné vody. Díky technologii BioCote®, významně snižujme riziko přenosu bakterií při použití výdejníku vody, což se v reálném životě na těchto místech běžně stává. Použití třístupňového filtračního systému je zvlášť důležité, pokud jde o zdraví.

  BioCote

  Nízká cena, snadné použití

  Nízká cena, snadné použití

  Mimo hygienických výhod jsou výdejníky vody Waterlogic® pro zdravotnická zařízení velkou úsporou nejen z pohledu financí, ale také logistiky.

  Vzhledem k tomu, že přívod vody probíhá přímo z vodovodního řádu, nevznikají žádné dodatečné náklady (poplatky) za dopravu náhradních barelů s vodou. Máte dokonale filtrovanou vodu za nízkou cenu.

  Výdejníky vody Waterlogic® mají také řadu výhod pro zaměstnance. Pravidelné objednávání a skladování barelů s vodou je zcela eliminováno, stejně jako manipulace s těžkými barely, které je nutné u barelových výdejníků vody měnit. Místo těchto zbytečných úkonů se mohou zaměstnanci věnovat tomu nejdůležitějšímu – pacientům!

  Výdejník vody

  Buďte originální! Výdejník vody i příslušenství opatříme logem Vaší společnosti.

  Proměníme dodané zařízení či kvalitní láhve v komunikační prvek, který zaujme nejen Vaše zaměstnance, ale i Vaše klienty. Nabízíme Vám sortiment velmi kvalitních láhví, které opatříme Vaším logem - stačí si vybrat a o ostatní se postaráme.

  Doporučené výdejníky vody pro zdravotnictví

  WL Cube Firewall®

  Image of product WL Cube Firewall®

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Chlazená, horká, extra horká, voda o pokojové teplotě
  • Elegantní design s příjemným ovládáním

  WL2 FW - důvěryhodný zdroj neperlivé vody

  Image of product WL2 FW - důvěryhodný zdroj neperlivé vody

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Možnost pedálového výdeje
  • Ideální kapacita pro 15 až 30 lidí
  • Chlazená, pokojová nebo chlazená a horká voda

  WL3 FW - univerzální a robustní přístroj

  Image of product WL3 FW - univerzální a robustní přístroj
  Tento automat na vodu je tichý, lehce ovladatelný a komfortní stroj. Nadčasový design a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz.

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Možnost pedálového výdeje
  • Chlazená, horká, perlivá voda
  • Stojanová verze a stolní verze
  Top