Společnost Waterlogic CZ s.r.o. si v souvislosti s epidemií koronaviru vyhrazuje právo prodloužit reakční dobu na servisní požadavky klientů. Firma dále upozorňuje, že provedení neurgentních servisních požadavků nemůže do odvolání garantovat.
 • Požádejte o nabídku
 • Výdejníky vody pro zdravotnictvá zařízení
  Výdejníky vody pro zdravotnictvá zařízení

  Kvalitní voda pro každou nemocnici

  Ve zdravotnictví je obzvláště důležité myslet na hygienické podmínky. Ať je výdejník vody v pečovatelském domě, na nemocničním oddělení nebo v ordinaci lékaře, zajistíme, aby se ve vodě netvořily žádné bakterie.

  Výdejníky vody Waterlogic® jsou připojeny na vodovodní řád a voda je přímo filtrovaná našimi technologiemi, čímž se eliminují všechny nečistoty a bakterie, které mohou běžně vznikat ve výdejnících vody s plastovými barely důsledkem malého průtoku a jejich nepoužívání. Pokud jde o kvalitu, nenecháváme nic náhodě a kvalita vody z našich přístrojů byla detailně testována nezávislými laboratořemi. Výsledek? Voda z našich výdejníků vody je na 99,9999 % čistá a očištěna od nežádoucích látek a bakterií.

  Nepřekonatelná obrana proti infekcím

  Hygiena může být otázkou života a smrti. Pouze systémy Waterlogic Firewall™ splňují, aby byla čistota pitné vody vždy prémiová.

  Voda z vodovodu nebo tradiční vodní fontány v nemocnici mohou obsahovat nečistoty včetně patogenů, jako jsou Pseudomonas, Legionella, Streptococcus a E. Coli. Pokud jde o zdravotní péči, kvalita vody musí mít zásadní význam. Zvláště u těch pacientů, kteří mají sníženou imunitu, a u pacientů s vysokou závislostí na jednotkách intenzivní péče.

  Systém řízení kvality vody

  Zavedené hygienické režimy v nemocnicích specifikují týdenní čištění dávkovačů vody. Vzhledem k tomu, že Firewall™ dezinfikuje výdejní otvor vždy, když je voda vydávána, poskytuje proto konstruované a spolehlivé řešení, které není závislé na lidském zásahu.

  Podle předních nezávislých laboratoří je naše revoluční technologie Firewall™ 99,9999% účinná proti mikrobům a 100% šetří čas. Ošetří nemocniční vodu s UV čističi milisekundy předtím, než vstoupí do šálku a zastaví kontaminaci zvenčí. Tento proces vytváří nejčerstvější, nechutnější a nejčistší vodu. Je ideální pro nemocnice, kliniky a pečovatelské domy.

  Dodatečný hygienický obranný mechanismus, stříbrný antimikrobiální přípravek nazývaný BioCote®, zabraňuje růstu mikroorganismů, které poskytují další ochranu povrchu.

  Čistý výsledek. Chladiče vody poskytují technické řešení rizik ohrožení infekcemi předloženými zdravotní péčí (HAI's).

  Tři kroky k dokonalosti

  Mikrofiltrace

  Mikrofiltrace

  Vstupní, aktivní 1-mikronový uhlíkový filtr zachycuje v maximální míře pevné částice nečistot, škodlivé chloridy a látky zhoršující chuť a vůni, zatímco minerální látky, prospěšné pro lidské tělo, zůstávají ve vodě.

  Firewall™

  Firewall™

  Intenzivní ultrafialové světlo, vyzařované z UV lampy, je účinnou ochranou proti mikroorganizmům. Vysoce účinná UV lampa, umístěná přímo u výdeje vody, je schopna zničit mikroorganizmy během zlomku sekundy. Při této rychlosti dokáže Firewall™ odstranit 99,9999% všech virů, bakterií, plísní a zárodků hub z pitné vody.

  BioCote®

  BioCote®

  V místě výdeje vody z přístroje, ale i v odkapové misce, se využívají účinky iontů stříbra. Stříbro, díky své antibakteriální schopnosti, je často používáno i ve zdravotnictví. Zabraňuje množení bakterií, usazování mikroorganizmů a jejich růstu.

  BioCote® tvoří finální ochranu po filtraci aktivním uhlíkem a dezinfekci UV lampou.

  Vhodný i pro domovy s pečovatelskými službami

  Hygienické normy, které jsme stanovili, jsou velmi důležité i pro další zdravotnické zařízení. U výdejníku vody používaného v zařízeních s pečovatelskými službami platí stejné požadavky, jako v nemocnicích. Všichni konzumenti spoléhají na mimořádnou čistotu a zvýšené hygienické nároky. I přes splňující vysoké požadavky jsou naše výdejníky vody absolutně jednoduché na provoz i ovládání.

  Pohodlné řešení v ordinacích a čekárnách lékařů

  Pravděpodobně neexistuje další místo, mimo nemocnic, kde jsou lidé tak často nemocní, jako například v ordinacích a čekárnách lékařů. Všichni pacienti mají zvlášť zvýšenou potřebu pitného režimu v podobě kvalitní a nezávadné vody. Díky technologii BioCote®, významně snižujme riziko přenosu bakterií při použití výdejníku vody, což se v reálném životě na těchto místech běžně stává. Použití třístupňového filtračního systému je zvlášť důležité, pokud jde o zdraví.

  BioCote

  Nízká cena, snadné použití

  Nízká cena, snadné použití

  Mimo hygienických výhod jsou výdejníky vody Waterlogic® pro zdravotnická zařízení velkou úsporou nejen z pohledu financí, ale také logistiky.

  Vzhledem k tomu, že přívod vody probíhá přímo z vodovodního řádu, nevznikají žádné dodatečné náklady (poplatky) za dopravu náhradních barelů s vodou. Máte dokonale filtrovanou vodu za nízkou cenu.

  Výdejníky vody Waterlogic® mají také řadu výhod pro zaměstnance. Pravidelné objednávání a skladování barelů s vodou je zcela eliminováno, stejně jako manipulace s těžkými barely, které je nutné u barelových výdejníků vody měnit. Místo těchto zbytečných úkonů se mohou zaměstnanci věnovat tomu nejdůležitějšímu – pacientům!

  Výdejník vody

  Buďte originální! Výdejník vody i příslušenství opatříme logem Vaší společnosti.

  Proměníme dodané zařízení či kvalitní láhve v komunikační prvek, který zaujme nejen Vaše zaměstnance, ale i Vaše klienty. Nabízíme Vám sortiment velmi kvalitních láhví, které opatříme Vaším logem - stačí si vybrat a o ostatní se postaráme.

  Doporučené výdejníky vody pro zdravotnictví

  WL Cube Firewall®

  Image of product WL Cube Firewall®

  Funkce

  • 99.9999% čistá voda
  • Chlazená, horká, extra horká, voda o pokojové teplotě
  • Elegantní design s příjemným ovládáním

  WL2 Firewall® (WL2 FW)

  Image of product WL2 Firewall® (WL2 FW)

  Funkce

  • Technologie Firewall® zajistí vodu čistou až z 99,9999 % a to ve 100 % času.
  • Ideální kapacita pro 15 až 30 lidí
  • Chlazená, pokojová nebo chlazená a horká voda
  • Pedálového výdeje

  WL3 Firewall® (WL3 FW)

  Image of product WL3 Firewall® (WL3 FW)
  Tento automat na vodu je tichý, lehce ovladatelný a komfortní stroj. Nadčasový design a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz.

  Funkce

  • Pedálového výdeje
  • 99.9999% čistá voda
  • Chlazená, horká, perlivá voda
  • Stojanová verze a stolní verze
  Top