• Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Výdejníky vody pro zdravotnictvá zařízení
  Pronájem, prodej a komplexní servis výdejníků do zdravotnických zařízení

  Ušetřete až 70 % nákladů na pitný režim. Vyzkoušejte zdarma a zcela nezávazně.

  Výdejníky vody pro zdravotnictvá zařízení

  Kvalitní voda pro každou nemocnici

  Ve zdravotnictví je obzvláště důležité myslet na hygienické podmínky. Ať je výdejník vody v pečovatelském domě, na nemocničním oddělení nebo v ordinaci lékaře, zajistíme, aby se ve vodě netvořily žádné bakterie.

  Výdejníky vody Waterlogic® jsou připojeny na vodovodní řád a voda je přímo filtrovaná našimi technologiemi, čímž se eliminují všechny nečistoty a bakterie, které mohou běžně vznikat ve výdejnících vody s plastovými barely důsledkem malého průtoku a jejich nepoužívání. Pokud jde o kvalitu, nenecháváme nic náhodě a kvalita vody z našich přístrojů byla detailně testována nezávislými laboratořemi. Výsledek? Voda z našich výdejníků vody je na 99,9999 % čistá a očištěna od nežádoucích látek a bakterií.

  Nepřekonatelná obrana proti infekcím

  Hygiena může být otázkou života a smrti. Pouze systémy Waterlogic Firewall™ splňují, aby byla čistota pitné vody vždy prémiová.

  Voda z vodovodu nebo tradiční vodní fontány v nemocnici mohou obsahovat nečistoty včetně patogenů, jako jsou Pseudomonas, Legionella, Streptococcus a E. Coli. Pokud jde o zdravotní péči, kvalita vody musí mít zásadní význam. Zvláště u těch pacientů, kteří mají sníženou imunitu, a u pacientů s vysokou závislostí na jednotkách intenzivní péče.

  Kvalitní voda do všech nemocnic

  Díky UVC technologii čištění Firewall®, která dezinfikuje výdejní trysku při každém výdeji vody, se můžete spolehnout, že zavedené hygienické režimy v nemocnicích budou do puntíku splněny.

  Podle předních nezávislých laboratoří naše revoluční UVC technologie čištění Firewall® odstraní až 99,9999 % patogenů. Ošetří pitnou vodu pouhé milisekundy předtím, než nateče do sklenice a zastaví kontaminaci zvenčí. Díky tomu budete mít tu nejčerstvější, nechutnější a nejčistší vodu. Ideální řešení pro nemocnice, kliniky a pečovatelské domy, kde je hygiena na prvním místě.

  Zásadní přínos má i antimikrobiální povrchová úprava BioCote®, která díky iontům stříbra zabraňuje růstu mikroorganismů na povrchu výdejníku, čímž chrání uživatele před nákazou.

  Kvalitní voda do všech nemocnic

  Tři kroky k dokonalosti

  Mikrofiltrace

  Filtrace

  Úprava pitné vody začíná první obrannou linií – vstupní 10mikronový filtr, který odstraní neadekvátní chuť, vůni i barvu. Další, již 1mikronový filtr, zachytí veškeré menší pevné částice, bakterie, absorbuje chlor a další škodlivé látky, zatímco prospěšné minerální látky, důležité pro naše zdraví, ve vodě zůstanou zachovány. Filtry jsou snadno vyměnitelné a zároveň recyklovatelné.

  Firewall™

  Firewall®

  Nejúčinnější technologie na eliminaci choroboplodných zárodků a bakterií obsažených ve vodě se nazývá Firewall®. Princip této převratné technologie spočívá v umístění UV lampy do křišťálové spirály, která vede až k samotnému výdeji vody. Tím je zaručeno zničení až 99,9999 % patogenů. Zároveň tato technologie zabrání zpětné kontaminaci z vnějšího prostředí zpět do přístroje.

  BioCote®

  BioCote®

  Poslední krok k dokonale čisté vodě je BioCote®. Tato technologie využívá antibakteriálních vlastností iontů stříbra, kterými je pokryt celý výdejní prostor. Ionty stříbra zabraňují množení a růstu bakterií, které se mohou uchytit blízko výdejního místa a tím kontaminovat vodu ve vaší sklenici. BioCote® chrání proti mikrobům, včetně bakterií, stejně jako plísním a houbám.

  Vhodný i pro domovy s pečovatelskými službami

  Hygienické normy, které jsme stanovili, jsou velmi důležité i pro další zdravotnické zařízení. U výdejníku vody používaného v zařízeních s pečovatelskými službami platí stejné požadavky, jako v nemocnicích. Všichni konzumenti spoléhají na mimořádnou čistotu a zvýšené hygienické nároky. I přes splňující vysoké požadavky jsou naše výdejníky vody absolutně jednoduché na provoz i ovládání.

  Pohodlné řešení v ordinacích a čekárnách lékařů

  Pravděpodobně neexistuje další místo, mimo nemocnic, kde jsou lidé tak často nemocní, jako například v ordinacích a čekárnách lékařů. Všichni pacienti mají zvlášť zvýšenou potřebu pitného režimu v podobě kvalitní a nezávadné vody. Díky technologii BioCote®, významně snižujme riziko přenosu bakterií při použití výdejníku vody, což se v reálném životě na těchto místech běžně stává. Použití třístupňového filtračního systému je zvlášť důležité, pokud jde o zdraví.

  BioCote

  Nízká cena, snadné použití

  Nízká cena, snadné použití

  Mimo hygienických výhod jsou výdejníky vody Waterlogic® pro zdravotnická zařízení velkou úsporou nejen z pohledu financí, ale také logistiky.

  Vzhledem k tomu, že přívod vody probíhá přímo z vodovodního řadu, nevznikají žádné dodatečné náklady (poplatky) za dopravu náhradních barelů s vodou. Máte dokonale filtrovanou vodu za nízkou cenu.

  Výdejníky vody Waterlogic® mají také řadu výhod pro zaměstnance. Pravidelné objednávání a skladování barelů s vodou je zcela eliminováno, stejně jako manipulace s těžkými barely, které je nutné u barelových výdejníků vody měnit. Místo těchto zbytečných úkonů se mohou zaměstnanci věnovat tomu nejdůležitějšímu – pacientům!

  Výdejník vody

  Buďte originální! Výdejník vody i příslušenství opatříme logem Vaší společnosti.

  Proměníme dodané zařízení či kvalitní láhve v komunikační prvek, který zaujme nejen Vaše zaměstnance, ale i Vaše klienty. Nabízíme Vám sortiment velmi kvalitních láhví, které opatříme Vaším logem - stačí si vybrat a o ostatní se postaráme.

  Doporučené výdejníky vody pro zdravotnictví

  WL Cube Firewall®

  Image of product WL Cube Firewall®

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Chlazená, horká, extra horká, voda o pokojové teplotě
  • Elegantní design s příjemným ovládáním

  WL2 FW - důvěryhodný zdroj neperlivé vody

  Image of product WL2 FW - důvěryhodný zdroj neperlivé vody

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Možnost pedálového výdeje
  • Ideální kapacita pro 15 až 30 lidí
  • Chlazená, pokojová nebo chlazená a horká voda

  WL3 FW - univerzální a robustní přístroj

  Image of product WL3 FW - univerzální a robustní přístroj
  Tento automat na vodu je tichý, lehce ovladatelný a komfortní stroj. Nadčasový design a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz.

  Vlastnosti produktu

  • Účinná ochrana proti COVID
  • Možnost pedálového výdeje
  • Chlazená, horká, perlivá voda
  • Stojanová verze a stolní verze
  Top