Společnost Waterlogic CZ s.r.o. si v souvislosti s epidemií koronaviru vyhrazuje právo prodloužit reakční dobu na servisní požadavky klientů. Firma dále upozorňuje, že provedení neurgentních servisních požadavků nemůže do odvolání garantovat.
 • Požádejte o nabídku
 • Dnes jsme Zemi zachránili od plastikových lahví.

  Služby
  U nás je klient skutečně na prvním místě

  S Waterlogic se můžete spolehnout na podrobné vysvětlení, osobní kontakt se zákazníkem i technickou podporu tak, aby byl zajištěn bezproblémový provoz vašeho výdejníku vody.

  Služby na co nejvyšší úrovni.

  Věříme, že poskytování kvalitních produktů firmám by bylo nesmyslné, pokud nemůžeme zaručit nejvyšší úroveň služeb a zajistit, aby byl výdejník vody co nejvíce využíván. Jako zákazník Waterlogic získáte následující výhody:

  • Dodání zdarma do vámi vybraného místa
  • Bezplatná instalace jedním z našich vyškolených servisních techniků
  • Pravidelná údržba našim mobilním týmem v celé zemi
  • 24 hodinový zákaznický servis
  • Náhradní jednotka v případě, že oprava nemůže být provedena na místě
  • Bez dalších poplatků; práce a náhradní díly v ceně

  Služby na co nejvyšší úrovni.

  Individuální poradenství na místě

  Náš obchodní zástupce s Vámi vyhodnotí Váš pitný režim a jeho stávající řešení a navrhne jeho optimalizaci, šitou na míru Vašim potřebám. Poradí Vám po stránce ekonomické i technické, včetně nejvhodnějšího umístění výdejníku na vodu. Tím garantujeme každému zákazníkovi dokonalé řešení jeho potřeb.

  Garance rychlé dodávky

  Waterlogic Vám dodá a nainstaluje Vámi vybrané výdejníky vody ve velmi krátké době, aby Vaši zaměstnanci mohli využívat komfort nového a kvalitního pitného režimu co nejdříve.

  Služby poskytované při instalaci

  Vše, co je potřeba pro instalaci z Vaší strany, je přípojka na vodovodní řád a elektrickou síť. Instalace je provedena kvalifikovanými servisními techniky, kteří jsou pro tuto činnost vyškoleni výrobcem. Dalším krokem je seznámení s ovládáním přístroje a zaškolení Vašeho kolektivu.

  Pravidelný servis

  Pro zajištění optimálního a bezporuchového provozu výdejníků na vodu je nezbytnou součástí jejich pravidelný servis a sanitace. Tato služba je poskytována standardně v předem stanovených a garantovaných intervalech. V případě neplánovaného požadavku na servisní zásah je náš tým techniků připraven reagovat okamžitě.

  Top